Fotografia rodzinna

sesje ciążowe, noworodkowe, rodzinne

Sesja to czas, kiedy możecie po prostu ze sobą wszyscy razem pobyć. Poczujcie się swobodnie i wykonajmy piękne, naturalne ujęcia. Oczywiście nie zabraknie także typowych portretów „do ramki”.

Zdjęcia możemy zrobić w moim studiu, w Waszym domu lub plenerze. Posiadam listę pięknych miejsc lub mogę dojechać w dowolne wybrane przez Was miejsce.

Otrzymacie możliwość wyboru zdjęć. Dzięki czemu możecie wybrać ujęcia, na których się sobie najbardziej podobacie, ale także szczególnie Ważne dla Was momenty. Zdarza się, że podczas sesji dzieje się magia; najmłodsi otrzymują pierwsze buziaki od swojego rodzeństwa. A może nawet udaje się uchwycić jeszcze nieświadomy uśmiech noworodka.

Dla Pań: Do sesji chętnie polecę zaufaną makijażystkę, która wykona makijaż dopasowany do Twoich potrzeb w cenie 250 zł. Pakiet makijażu z podkręceniem (delikatne fale) lub prostowaniem włosów 300 zł. Jeśli nie lubisz na co dzień się malować i wiesz, że nie będziesz się czuła dobrze w mocniejszym makijażu, mogę wykonać dla Ciebie delikatny makijaż dzienny w cenie 150 zł.

Chętnie pomogę Wam także w doborze stylizacji, tak aby wszystko razem zagrało. Dobrze mieć ze sobą co najmniej dwie stylizacje, niezależnie od pakietu, który wybierzecie. Sesję możesz także podarować najbliższym w formie prezentu, posiadam piękne oryginalne zaproszenia na sesję.

mini

  czas trwania sesji 60 min

10 zdjęć w wersji cyfrowej oraz 10 odbitek 15x23 w płóciennej teczce

550 zł, każde kolejne zdjęcie 40 zł

midi

czas trwania sesji 60-100 min

20 zdjęć w wersji cyfrowej oraz 20 odbitek 15x23 w płóciennej teczce

800 zł, każde kolejne zdjęcie 40 zł, zamiennie personalizowane pudełko w cenie 150 zł

maxi

czas trwania sesji 80-120 min

30 zdjęć w wersji cyfrowej oraz 30 odbitek 15x23 w personalizowanym pudełku

1200 zł, każde kolejne zdjęcie 30 zł